www.cvonline.hu
Catalogue Development & Maintenance (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.23.
Hirdetés azonosító: 991688
lejárt
FELADAT
  • Szolgáltatáshoz kapcsolódó katalógusok teljes üzemi életcikluson át történő menedzsmentje
  • Teszt, implementáció, migráció támogatása, folyamatok adott időkereten és a költségvetésen belüli létrehozása és fenntartása
  • Szolgáltatások közötti szinergiák kiaknázása, valamint közös elemek újrahasznosítása
  • IT specifikációk készítése, elfogadásra javasolt szolgáltatások osztályozása és a szükséges belső és külső erőforrások koordinációja
  • Nagy mennyiségű adat rögzítése és konfigurálása az Ordering (pl. Webshop) rendszerek IT Service Katalógusában (pl. SAP).

  • A fentiek mellett a legfontosabb feladat az eszközök és katalógus adatok összeillesztése, termékek létrehozása
PROFIL
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Minimum 2-3 év tapasztalat Service Delivery vagy Catalog management területen
  • Tárgyalási német ÉS legalább középfokú angol nyelvismeret
  • Átfogó IT ismeretek
  • Erkölcsi bizonyítvány
Személyiségbeli követelmények
  • Rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapat- és önálló munkára való képesség nemzetközi környezetben

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Electrical Maintenance Engineer

Trenkwalder Kft

On behalf of our multinational client we are lo...
Vas, Magyarország

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

PROHUMAN

Belső csapatunk erősítésére keresünk munkatársa...
Budapest

Karbantartó mérnök | Maintenance engineer - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya