www.cvonline.hu
Catalogue Development & Maintenance (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 842135
lejárt
FELADAT

Feladatok

A pozíció 70%-ban technikai támogatást, 30%-ban projektkoordinációs feladatokat foglal magába.

  • Szolgáltatáshoz kapcsolódó katalógusok teljes üzemi életcikluson át történő menedzsmentje
  • Teszt, implementáció, migráció támogatása, folyamatok adott időkereten és a költségvetésen belüli létrehozása és fenntartása
  • Szolgáltatások közötti szinergiák kiaknázása, valamint közös elemek újrahasznosítása
  • IT specifikációk készítése, elfogadásra javasolt szolgáltatások osztályozása és a szükséges belső és külső erőforrások koordinációja
  • A fentiek mellett a legfontosabb feladat az eszközök és katalógus adatok összeillesztése, termékek létrehozása

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • 0-2 év tapasztalat IT szolgáltatás/catalogue menedzsment területen
  • Tárgyalási német ÉS legalább középfokú angol nyelvismeret
  • Átfogó IT ismeretek, XML, UML tapasztalat

Személyiségbeli követelmények

  • Rendszerszemlélet, részlet orientáltság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapat- és önálló munkára való képesség nemzetközi környezetben

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78190

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió