www.cvonline.hu

C#/ASP.Net Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 1294 napja lejárt

A Gamma Műszaki Zrt. 1920 óta működő, budapesti székhelyű, magyar tulajdonban lévő műszaki fejlesztő cég szoftverfejlesztőt keres, első sorban webes applikációk fejlesztésére.

A cég katonai, katasztrófavédelmi és környezetvédelmi rendszerek fejlesztésével foglalkozik, az elmúlt időszakban az egyik jelentősebb fejlesztésünk a Komondor ABV felderítő jármű volt.

Feladatok:

  • Közreműködés projektek előkészítésében, tervezésében
  • Webes applikációk fejlesztése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Microsoft fejlesztői rendszerek alapos ismerete
  • C#, ASP.NET Web Forms fejlesztési tapasztalat
  • Webes technológiákban való jártasságot (CSS, HTML, XML, http)
  • Microsoft.Net keretrendszer ismerete
  • MySQL, és/vagy MSSQL ismeret
  • Önálló precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Hálózati és IIS ismeretek
  • További .NET-es technológiák ismerete (webes és Windows szolgáltatások, WinForms)
  • JavaScript, PHP ismeret
  • jQuery ismeret

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes jövedelem
  • A munkavégzés tárgyi feltételeit a cég biztosítja
  • Jó munkahelyi légkör
  • Fiatal, új technológiákat alkalmazó csapat

Fényképes önéletrajzokat várunk fizetés megjelöléssel. Kérjük tűntessék fel mely pozícióra adják be jelentkezésüket!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő