www.cvonline.hu

Cash management Specialist

  • A hirdetés 1094 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

Munkavégzés helye:
Budapesttől Délre

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vállalat bankjaival, biztosítási brókerével.
  • Banki átutalási rendszerek felügyelete, folyamatos karbantartása.
  • Garancia kibocsátásokkal kapcsolatos banki ügyintézés.
  • Pénzszállítással, számolással összefüggő tevékenységek összehangolása.
  • A napi - heti likviditási terv összeállítása, cash pool felügyelete, bonyolítása.
  • Bevételek összetételének elemzése.
  • Kifizetések nagyságrendjének és megoszlásának megállapítása, felügyelete.
  • Cash flow elkészítése.
  • Folyamatos információ gyűjtés a pénzügyi környezetről.
  • Finanszírozási szerződések elbírálásának és kifizetésének felügyelete.
  • Riportok készítése a központi Treasury felé.
  • Aktív részvétel a hónapzárással kapcsolatos folyamatokban.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.
  • Min.1 év tapasztalat hasonló területen (treasury, controlling, cash management, bank) multinaciónális környezetben
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás.
  • Magas szintű Excel ismeret.
  • Magabiztos tudás Cash flow készítésben.

Előny:

  • FMCG tapasztalat
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörnyezet
  • Karrier építési lehetőségek
  • Céges busz
Helyek Dunaharaszti
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő