www.cvonline.hu
Cash Collection Intern (Referenciaszám: PJ3607)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 935051
lejárt

Budapesti VIII. kerületi szolgáltató szektorban nagy múlttal rendelkező multinacionális partnerünkhöz keresünk diákokat, az alábbi pozícióba:

Cash Collection Intern

Feladatok:
- Számla korrekciók elvégzése

- Ügyfelektől érkező e-mailek szelektálása, megválaszolása
- Problémák kezelése és megoldása
- Kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások:
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- Folyékony angol nyelvtudás
- Pontos, megbízható munkavégzés
- Kíváló kommunkiációs készség, elsősorban írásban
- Minimum heti 20 óra vállalása

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás
- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Kérlek, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva küld el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válasszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.