www.cvonline.hu

Card Administrator / Kártya kintlévőség kontroller

  • A hirdetés 792 napja lejárt

Card Administrator/ Kártya kintlévőség

kontroller

Munkavégzés helye:

Budaörs

Kezdés várható időpontja:

Azonnal

Magyarországon 1990 óta jelenlévő budaörsi székhelyű, energetikai szektorban tevékenykedő, nemzetközi cégünkhöz keresünk munkavállalót Card Administrator pozícióba, teljes munkaidőbe, határozatlan idejű szerződéssel.

Feladatok:

  • Napi számlázott és számlázatlan üzemanyagkártya  kintlévőség adatok letöltése, hitelkerettel történő összehasonlítása, utalási adatok figyelembe vétele
  • Vevők értesítése online a hitelkeret kihasználtságának mértékéről
  • Utalás esetén felhasználható keret emelése
  • Számlák letöltése és továbbítása vevői igény esetén
  • Hitelkeret kihasználtság esetén vevők zárolása, írásban történő értesítése
  • Vevői igények teljesítése: számla másolatok, tranzakciós listák, vevői folyószámlák megküldése
  • SAP-ban számla és utalás összepontozása összegegyezőség esetén
  • Lejárt számlákról történő vevői értesítések megküldése, nem fizető ügyfelek zárolása
  • Behajtás előtti ügyfelek értesítése

Pozíció beöltéséhez szükséges feltételek:

  • Középfokú végzettség
  • Kintlévőség kezeléssel kapcsolatos tapasztalat előny
  • Legalább társalgási szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, SAP)
  • Adminisztrációs tapasztalat, precizitás, rendszerszemlélet
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Lelkesedés és kezdeményező magatartás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, lendületes csapatban való munkavégzés
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Teljes körű betekintés a cég tevékenységébe
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol