www.cvonline.hu

Camping vezető

  • A hirdetés 434 napja lejárt

Tiszakécskei campingbe vezetőt keresünk

Elvárások:

  • bármilyen szállás/Camping/Turizmus területen szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség
  • kiváló magyar és (német vagy angol) nyelvtudás
  • legyen rugalmas, energikus, talpraesett, terhelhető
  • precíz, szereti, és meg is tartja a rendet a recepció épületében
  • nyugodt, és kiegyensúlyozott alkat
  • szeret és tud csapatban dolgozni

Feladatok:

  • a camping helyek és a hozzátartozó apartmanházak biztonságos működtetése, a recepciósok irányítása
  • érkezés/utazás lebonyolítása
  • információ nyújtás a vendégek részére
  • értékesítési rendszerek működtetése
  • hostware rendszer ismerete előny

Amit ajánlunk:

  • felelősségteljes, érdekes és változatos teljes munkaidős foglalkoztatás
  • előrelépési lehetőség
  • stabil és biztos munkahely
  • kellemes, fiatalos légkör
  • versenyképes fizetés
  • személyzeti étkezés
  • mobiltelefon használat

Az önéletrajzot és motivációs levelet az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol