www.cvonline.hu

Callcenter Supervisor

  • A hirdetés 413 napja lejárt

Premium Call Kft. keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A telefonos operátorok közvetlen szakmai felügyelete, munkájuk irányítása, támogatása
  • Napi szintű kommunikáció a kiemelt fontosságú kapcsolattartókkal
  • A nyilvántartó rendszerek, illetve az adminisztrációs táblázatok pontos vezetése, ezen követelmények betartatása
  • 10-15 fős csapat munkájának közvetlen irányítása
  • A felmerülő problémák megoldása, a társosztályokkal folyamatos együttműködés

Elvárások:

  • B2B és egyéb területen eltöltött legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált, terhelhető, rugalmas személyiség
  • Csapatirányításában és oktatásában szerzett 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Vonzó juttatási csomag
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai képzések
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest XIV. ker

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a e-mail címre, a pozíció megnevezésével!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő