www.cvonline.hu

Callcenter Munkatárs

  • A hirdetés 835 napja lejárt

Innovatív távközlési szolgáltató vállalat, mely a vezetékes telefon és internet piac után új mobiltelefon szolgáltatóként is megjelent keres tapasztalatokkal rendelkező

Callcenter munkatársakat.

A meghírdetett pozicióra több munkatársat kívánunk felvenni, egy új, motívált Callcenter csapat tagjaként.

Feladatok:

  • A cég piaci bővülésének elősegítése
  • Új ügyfelek felkutatása, előzetes tájékoztatása
  • Vezetékes és Mobil szolgálatsok pre-sales tevékenysége

Elvárások:

  • Callcenter tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozottság, jó kommunikációs képesség
  • Verseny szellem

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bónusz
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív környezet

Különleges szakmai kihívás Magyarország legújabb Mobilszolgáltatójánál.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal - a pozíció megjelölésével - a lenti e-mail címen lehet.