www.cvonline.hu

Call centeres munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1086886
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Call centerbe keresünk munkavállalót Partnerünk, az Opel Sajó Miskolc megbízásából. Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a az átfogó ellenőrzések sajátosságaival és a nagyvállalaton belüli kommunikáció alapjaival is.

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása,
  • Kapcsolattartás a vevőkkel,
  • Kimenő hívások indítása,
  • Lead generálás,
  • Időpont egyeztetés,
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony,
  • MS Excel középfokú ismerete,
  • A szolgáltatásokkal, termékekkel kapcsolatos változások, újdonságok folyamatos tanulása,
  • Precizitás,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Nyitott személyiség,
  • Határozott fellépés,
  • Hosszú távú munkavégzés, min. 1 év.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 08:00 -17:00 között  (napi 4 órás munkavégzés!)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 950 Ft/óra diákbér,
  • Hosszú távú munkavégzés, min. 1 év,
  • Igényes munkakörnyezet.

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!