Az ország egyik ismert gépkocsi márkakereskedője számára keresünk munkatársat

CALL CENTERES MUNKATÁRS

(HF 9-6674)

munkakörbe.

Feladat:

  • Meglévő adatbázisból előhívott ügyfelek megkeresése telefonon,
  • Autó vagy szerviz szolgáltatás értékesítése,
  • Ügyfél kapcsolattartás,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Értékesítésben szerzett 1-3 év tapasztalat,
  • Autós területen szerzett gyakorlat előny, de nem feltétel,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Precizitás.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6674” referenciaszám és pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

      Link megjelenítése