www.cvonline.hu

Call Center

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 738907
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

Meghatározott lista alapján cégek felkeresése telekommunikációs szolgáltatásokkal kapcsolatban.

Elvárások:

  • 20. életévet betöltött lányok jelentkezését várjuk, akik
  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkeznek
  • jó kommunikációs készség és nyitott személyiség az elvárás, valamint
  • alap szintű számítógépes ismeret és
  • rugalmas ráérés

A munkavégzés ideje: hétfőn 10:00 - 12:00-ig, kedden, szerdán és csütörtökön napközben, reggel 8:30-12:00-ig, illetve szerdán 13:00 - 15:00-ig is. Az elvárás min. 2 nap vállalása.

Előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Kérjük, feltétlenül töltsd ki az aktuális ráérésedre vonatkozó adatokat! A kiválasztásnál figyelembe vesszük, hogy kinek mennyire rugalmas az órarendje, a pontos ráérés ismerete elengedhetetlen számunkra.

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!