www.cvonline.hu

Call Center ügyintéző

  • A hirdetés 876 napja lejárt

A Wáberer Hungária Biztosító Zrt.

munkatársat keres

pozíció betöltésére.

A leendő munkatárs fő feladatai:

  • A Biztosító ügyfeleinek pontos tájékoztatása
  • A telefonon beérkező ügyfélkérdések megválaszolása
  • Az ügyféligények gyors, pontos teljesítése
  • A feladathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Együttműködés társosztályokkal

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word),
  • Kiváló kommunikációs készség, lényegre látás, problémamegoldó képesség
  • Pontos, önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, munkabírás,

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves gyakorlat,
  • Biztosítónál, biztosításközvetítőnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

Bérigény megjelölésével várjuk a fényképes önéletrajzokat és bemutatkozó leveleket.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő