www.cvonline.hu

Call center ügyintéző biztosítási területre

  • A hirdetés 877 napja lejárt

Feladatok:

  • kimenő hívások indítása: ügyfelek tájékoztatása
  • szolgáltatások bemutatása, egyéb termékek ajánlása
  • megrendelések rögzítése az adott adminisztrációs felületen

Várjuk pályázatát, ha Ön rendelkezik az alábbi jellemzőkkel:

  • Megkapta már a kemény fedeles diplomáját (nyelvvizsgával együtt) vagy BOI vizsgával rendelkezik (függő/független)
  • Felhasználói szinten használja a számítógépet (call center alkalmazások használatában szerzett gyakorlat előnyt),
  • Képes szakzsargont bárki által érthető módon megfogalmazni,
  • Vevőorientált
  • Türelmes, toleráns, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • Rugalmas,
  • Telefonos operátorként szerzett tapasztalat.

Amire számíthat, ha velünk dolgozik:

  • hosszútávon tervezhető, biztos főállás,
  • bércsomag: fix alapbér+sikeres értékesítés után járó jutalék
  • biztos szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest 13. kerület

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig 8 órában, reggel 8 és este 8 óra között rugalmas időbeosztásban.

Az állás kezdésének várható időpontja:

Azonnali

Pályázatát e-mailben küldheti el címünkre. Kérjük, végzettségének megfelelően írja bele az üzenete tárgyába:”BOI”

E-mail cím megjelenítése