www.cvonline.hu

Call Center ügyintéző – biztosítási területre

  • A hirdetés 987 napja lejárt

Hosszú távra keresünk 4-6-8 órában lendületes, talpraesett munkatársakat Magyarország legnagyobb magyar tulajdonban lévő call center szolgáltatással foglalkozó cége számára az alábbi pozícióba:

  • Értékesítési területen magas jövedelemre szert tenni,
  • Meglévő ügyfélkörrel foglalkozni hideg hívások helyett,
  • Pénzügyi szolgáltatásokat értékesíteni,
  • lrodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni,
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget egy biztos háttérrel rendelkező cégnél,
  • Korra való tekintet nélküli elbírálásban részesülni

Elvárások:

  • Biztosításközvetítői/BOI (függő vagy független)végzettség vagy átvett diploma (nyelvvizsgával együtt)
  • Lendületes, talpraesett, nyitott személyiség,
  •  Kiváló kommunikációs készségek,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Igény a területet megismerésérése és a folyamatos tanulásra,
  • Előny, ha van call center, értékesítési vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalatod

Amit kínálunk:

  • 4-6-8 órás munkaidő egyéni, rugalmas időbeosztás szerint hétfőtől péntekig (kisgyermekes anyukák, oktatásban részt vevők is pályázhatnak),
  • Nívós szakmai és technikai support,
  • Fix alapbér + jutalék,
  • Alkalmazotti státusz,
  • Azonnali munkakezdés lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

Jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen lehet. A tárgymezőben tüntessék fel: „BOI”!

Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér