www.cvonline.hu

Call Center - ügyfélszolgálati képviselő

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Szeretnél egy dinamikus, lendületes telefonos ügyfélszolgálati és értékesítői csapat tagja lenni?
Akkor ne keress tovább – csatlakozz hozzánk!

Cégünk, az Oney Magyarország Zrt., mely az Auchan csoportba tartozó, francia tulajdonú, multinacionális pénzügyi szolgáltató magyarországi leányvállalata,
határozatlan idejű munkaszerződéssel ambiciózus munkatársat
keres
teljes, vagy részmunkaidőben

pozícióba.

Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • rendelkezel középfokú végzettséggel és érettségi bizonyítvánnyal,
  • hatékonyan kommunikálsz telefonon,
  • szívesen keresed meg a legjobb megoldást az ügyfeleidnek,
  • szereted a kihívásokat és gyorsan tanulsz bele új feladatokba,
  • felhasználói szinten kezeled a számítógépet és az irodai programokat.

Mik lesznek a feladataid?

  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfeleinkkel, főleg telefonon,
  • Felmerült panaszok, reklamációk kezelése, megelőzése.
  • Termékeink bemutatása és értékesítése, az ezekkel kapcsolatos adminisztráció és utógondozás.

Mit kínálunk mi Neked?

  • Alkalmazotti jogviszonyt.
  • Rugalmas munkaidő-beosztást.
  • Versenyképes fizetést és prémiumrendszert.
  • Nálunk egy fiatalos, jó hangulatú csapat tagja lehetsz.
  • Mindennap dinamikus és motiváló munkahelyi légkörben dolgozhatsz.
  • Folyamatosan támogatunk Téged és szakmai fejlődésedet.
  • MNB hatósági képzések és vizsgák teljes körű finanszírozását.
  • Pénzügyi dolgozói kedvezményeket.

Látogass el honlapunkra (Link megjelenítése), ismerj meg minket, és ha Te is úgy érzed, hogy nálunk a helyed, küldd magyar nyelvű önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével a lenti e-mail címre, „Call Center- ügyfélszolgálati képviselő” hivatkozással.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Telefonos értékesítő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű