www.cvonline.hu

Call center találkozó szervező

  • A hirdetés 944 napja lejárt

A 17. éve országosan sikeresen működő Royal Borház

kollégákat felvesz

A pozíció célja: találkozók megszervezése ügyfelek és értékesítési képviselőink között

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása, elsősorban cégvezetők felé, számítógépen keresztül.
  • A felhívott ügyfelek érdeklődésének felkeltése boraink, szolgáltatásaink iránt, találkozó egyeztetése (ahol megérkezik képviselőnk, és borkóstolót tart az ügyfél részére, az irodájában, vagy az otthonában).
  • Értékesítési képviselőink időbeosztásának, napi útvonalának megszervezése.

Azok jelentkezését várjuk, akik:

  • hajlandóak és képesek új ismeretek pontos elsajátítására
  • értékesítésben pozitív tapasztalatokat szereztek
  • úgy érzik, az értékesítés az igazán nekik való terület
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képességgel bírnak
  • kitartóak
  • érdeklődnek a magyar borkultúra iránt
  • hasznosan kívánják eltölteni munkaidejüket
  • ha még szlovákul is anyanyelvi szinten beszél, az külön lehetőséget nyithat nálunk

Amit ajánlunk:

  • irodai munka
  • magas szintű, 5 napos alapképzés
  • folyamatos képzés, magas szintű szakmai felügyelet
  • versenyképes alapfizetés valamint értékesítési jutalék, már fél éven belül, a tanuló időszak után bruttó 3-400ezer forint az elérhető jövedelem (legrégebben ezen a területen dolgozó kolléganőnk nagy örömünkre 10 éve van már velünk, az ő átlagos havi jövedelme bruttó 700.000 forint körül mozog)
  • ez utóbbi tény mutatja, hogy érdemes befektetni ide energiát, lehet és érdemes velünk hosszú távon tervezni
  • borászatok rendszeres látogatása, borismereti fejlesztés
  • stabil prémium ügyfélkör, megbízható, stabil hátterű, magyar tulajdonban lévő, 17. éve sikeresen működő vállalati háttér, nemzetközi tervekkel, folyamatos fejlődési lehetőség
  • munkaidő: hétköznap 9-17 30-ig

Munkavégzés helye:
Budapest XVIII. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzot az alábbi e-mail címen várunk.