www.cvonline.hu

Call Center szakértő

  • A hirdetés 1122 napja lejárt

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.  Értékesítés-támogatás területe

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • operátorok munkájának optimalizálása, ellenőrzése, értékelése,
  • teljesítménymenedzsment,
  • hívások ellenőrzése, minőségbiztosítás,
  • riportok, statisztikák készítése,
  • szakmai képzések, továbbképzések megtartása,
  • motivációs rendszer kiépítése és fejlesztése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • felhasználó szintű MS Office ismeretek (azon belül magas szintű Excel ismeret),
  • kitűnő problémamegoldó képesség,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • pénzügyi vagy biztosítási területen szerzett tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • önállóság, megbízhatóság és terhelhetőség jellemzi,
  • prcíz és munkájával szemben mindig igényes,
  • kedveli a változatos feladatokat.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését - bérigény megjelölésével - 2014. június 15-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő