www.cvonline.hu

Call Center Supervisor

  • A hirdetés 952 napja lejárt

EHA

Az ügyfélkapcsolatok szakértője!

 Ügyfélkiszolgálással foglalkozó cégünk elhivatott munkatársakat keres Szegedre a következő pozícióba:

Feladatai:

  • magas szintű telefonos értékesítés támogatása
  • folyamatok és emberi erőforrás fejlesztése, illetve koordinálása
  • csapatépítés, csapatmunka erősítése, összetartás és bizalom építése
  • operátorok munkájának optimalizálása, ellenőrzése, értékelése
  • szakmai képzések, továbbképzések megtartása
  • operátor mennyiségi- és minőségi elvárások kezelése
  • projektek elemzése, napi, heti, havi statisztikák, riportok készítése
  • a partnerektől érkező észrevételek és igények eredményes kezelése
  • motivációs rendszer kiépítése és fejlesztése, hatékony működtetése

Elvárásaink:

  • legalább 1 éves call center tapasztalat supervisor munkakörben
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • elkötelezettség a kiemelkedő minőségű munka mellett
  • jó szervező-, problémamegoldó és gyors döntési készség, önálló munkavégzés
  • magas szintű stressztűrő képesség, terhelhetőség, dinamikus személyiség
  • eredményorientált, hatékony adat- és információkezelés

Amit kínálunk:

  • inspiráló csapat és munkakörnyezet
  • szakmai fejlődés
  • hosszú távú együttműködés
  • támogató vezetés

Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, juttasd el hozzánk bérigénnyel kiegészített önéletrajzod – a tárgy mezőben a munkakör megnevezésével – az alábbi e-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő