www.cvonline.hu

Call Center Supervisor

  • A hirdetés 560 napja lejárt

Az Aegon Magyarország Lakástakarékpénztár Zrt. Értékesítési Call Center egysége

Supervisor

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Operátorok munkájának menedzselése, kitűzött célok elérésének biztosítása,

  • rá bízott csapat menedzselése, munkatársak fejlesztése és képzése,

  • zavartalan, minőségi munkavégzés biztosítása,

  • kapcsolattartás a társosztályokkal, aktív közreműködés a társterületekkel összefüggő feladatok ellátásában,

  • szerződések nyomon követése,

  • folyamatmenedzsment,

  • kampányok és projectek menedzselése, optimalizálása,

  • munkájához kapcsolódó elemzések, statisztikák és fejlesztési javaslatok készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú (esetleg folyamatban lévő) végzettség,

  • banki, pénzintézeti és/vagy egyéb Telefonos értékesítési területen szerzett vezetői tapasztalat,

  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,

  • stratégiai és kezdeményező/kreatív gondolkodásmód,

  • képesség az összefüggések vizsgálatára, stratégiai javaslattételre,

  • kitűnő problémamegoldó képesség,

  • jó emberismeret és magabiztos képesség az általa menedzselt csoport tagjainak motiválására,

  • innovatív és sikerorientált személyiség,

  • versenyszemlélet, ambíció az elérendő eredmények maradéktalan teljesítése és a csoport sikereinek eléréséhez,

  • magas szintű ms office ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Minőségi munkakörnyezet,

  • új üzletág növekvő részlegének kiépítésében való közreműködés lehetősége,

  • alapbér mellett teljesítménytől függő havi plusz jövedelem és negyedéves bónusz lehetősége,

  • Infrastruktúra biztosítása (notebook, telefon),

  • lendületes, összetartó csapat.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezését - jövedelemigény megjelölésével az E-mail cím megjelenítése email címre - 2015. december 15-ig!