www.cvonline.hu

Call Center panaszkezelő adminisztrátor

  • A hirdetés 513 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Non-Life értékesítési Call Center csapata

CALL CENTER PANASZKEZELŐ ADMINISZTRÁTOR

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Lurdy ház - Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • előhívott hanganyagokra érkezett panaszok visszahallgatása, adminisztrálása,

  • üzletkötőkre érkezett panaszok visszahallgatása, adminisztrálása,

  • kapcsolattartás az üzletkötőkkel és a partner kapcsolati menedzserrel,

  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség (érettségi),

  • kiváló írásbeli kommunikációs készség,

  • felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek,

  • értékesítésben vagy call center területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • minőségi munkakörnyezet,

  • oktatások, képzések (kommunikációs- és értékesítés-technikai és szakmai ismeretek),

  • multinacionális környezet.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • jó kommunikációs készség,

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,

  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,

  • képes felelősségteljesen dolgozni,

  • terhelhető, jól tűri a monotonitást,

  • csapatjátékos.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát - jövedelemigény megjelölésével - az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Kérjük, jelentkezésében a megpályázott pozíciót pontosan tüntesse fel!