www.cvonline.hu

CALL-CENTER OPERÁTOR

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 988567

Azonnali munkakezdéssel
Feladatok:
  • Lakásbiztosítási termék telefonon történő értékesítése már meglévő, vagy előhívott ügyfelek (meleg hívás) körében
  • Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése
  • Információadás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban
  • Hívások adminisztrációja

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Kiváló kommunikációs és értékesítői készség
  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség
  • Pozitív, proaktív problémamegoldó hozzáállás
  • Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek,

Juttatások:
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék + egyéb juttatások)
  • Folyamatos előrelépési lehetőség az Operátori Életút Program keretén belül

Előnyök:
  • Releváns telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Budapest