www.cvonline.hu

CALL-CENTER OPERÁTOR

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 923621
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Vezető pénzintézet bővülő értékesítési csapatába keres

munkatársat lakástakarék pénztár értékesítési területre azonnali kezdéssel

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Lakástakarék pénztári termék telefonon történő értékesítése már meglévő, vagy előhívott ügyfelek (meleg hívás) körében
  • Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése
  • Információadás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban
  • Hívások adminisztrációja

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Kiváló kommunikációs és értékesítői készség
  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség
  • Pozitív, proaktív problémamegoldó hozzáállás
  • Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek,
  • A nyilvántartásban "nem szerepel" tartalmú hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • Lakástakarék pénztár értékesítési tapasztalat előnyt jelent
  • Kifejezett előny: releváns telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék + Erzsébet-utalvány)
  • Fiatalos, vidám csapat, hangulatos légkör
  • Professzionális betanítás (kommunikációs-, értékesítés technikai és szakmai ismeretek)
  • Modern irodai környezet, jó megközelíthetőség
  • Folyamatos előrelépési lehetőség az Operátori Életút Program keretén belül
  • Stabil, multinacionális háttér

Munkavégzés helye: Lurdy-Ház (1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.)

Munkarend: hétfőtől-péntekig 6 órás váltott műszak (8-14 és 14-20 óra között)

Ha Ön úgy gondolja, hogy

  • Munkájában célorientált és kitartó
  • Motiválja a fejlődési lehetőség
  • Csapatjátékos, szeret tanulni új ismereteket elsajátítani
  • Elég rátermett ahhoz, hogy telefonos értékesítési tevékenységet végezzen
  • És szívesen dolgozna nagy múltú, sikeres call center tagjaként, és

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi fiatal és lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével - küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya