www.cvonline.hu

Call Center Operátor

  • A hirdetés 662 napja lejárt

Találd meg az utad az Oney-nál!

Csatlakozz egy úttörő, innovatív és virágzó vállalathoz!

Francia tulajdonú multinacionális pénzügyi szolgáltató magyarországi leányvállalata keres

munkatársat napi 8 órás teljes munkaidőben

budapesti munkavégzéssel

Feladatok:

  • Bejövő telefonhívások fogadása és kezelése
  • Értékesített hiteltermékek utógondozása (áruhitel, hitelkártya, biztosítás, személyi kölcsön)
  • Kimenő hívások keretében kereskedelmi ajánlat tétel meglévő ügyfeleknek
  • Magas színvonalú szolgáltatások nyújtása
  • Hitelkérelem telefonos adatrögzítése előbírálathoz

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség érettségi bizonyítvánnyal
  • Szakirányú (bankszakmai képesítés) vagy hatósági vizsga előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó kereskedelmi érzék, értékesítési véna
  • Nagy munkabírás, precíz, pontos munkavégzés
  • Szabálykövető magatartás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer
  • Derűs, motiváló munkahelyi légkör
  • Dinamikus multinacionális munkakörnyezet
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Vállalat szakértőinek támogatása

Ha felkeltettük az érdeklődésed, küldd angol és magyar nyelvű önéletrajzodat, motivációs leveled fizetési igény megjelölésével együtt az alábbi e-mail címre Call Center operator hivatkozással.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő