www.cvonline.hu

Call Center Operátor

  • A hirdetés 852 napja lejárt

                  Multinacionális partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Ha szeretne:

  • értékesítési területen dolgozni, de elege van a csak jutalékos fizetésből,
  • irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni, nem házról házra járni,
  • meglévő ügyfélkörrel foglalkozni hideg hívások helyett,
  • mindenki számára ismert termékeket értékesíteni,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget,
  • olyan cégnél dolgozni, ami nem szűnik meg,
  • korra való tekintet nélküli elbírálásban részesülni!

Elvárások

  • középfokú végzettség és/vagy értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiemelkedő kommunikációs készség!

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő,
  • fix alap + jutalék
  • fiatalos csapat, jó munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

Budapest, 13. kerület

Kapcsolat

Jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...
Budapest

C# Developer

On behalf of our multinational partner - who ha...
Budapest

CNC gépkezelő

Human Centrum Kft.

Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére k...
Somogy