www.cvonline.hu

Call Center Operátor

  • A hirdetés 934 napja lejárt

                  Multinacionális partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Ha szeretne:

  • értékesítési területen dolgozni, de elege van a csak jutalékos fizetésből,
  • irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni, nem házról házra járni,
  • meglévő ügyfélkörrel foglalkozni hideg hívások helyett,
  • mindenki számára ismert termékeket értékesíteni,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget,
  • olyan cégnél dolgozni, ami nem szűnik meg,
  • korra való tekintet nélküli elbírálásban részesülni!

Elvárások

  • középfokú végzettség és/vagy értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiemelkedő kommunikációs készség!

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő,
  • fix alap + jutalék
  • fiatalos csapat, jó munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

Budapest, 13. kerület

Kapcsolat

Jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Ügyfélkapcsolati referens horvát nyelvtudással

Trenkwalder Kft

Multinacionális partnerünkhöz keresünk új kihív...
Budapest

Csomagoló

Új, gyöngyösi gyáregységünkbe munkatársakat ker...
Heves, Heves

Minőségellenőr

Gyöngyösi partnercégünk megbízásából, váltott 2...