www.cvonline.hu

Call Center operátor

  • A hirdetés 416 napja lejárt

Értékesítés-előkészítéssel és -támogatással foglalkozó Call Center partnerünk részére keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

-          Telekommunikációs, pénzügyi, logisztikai, IT, autóipari, FMCG, energetikai és gyógyszeripari szolgáltatások értékesítése

-          Napi adminisztráció elvégzése

Elvárások:

-          Kimenő hívások indításában, call centerben szerzett minimum 2 éves tapasztalat

-          Értékesítésben szerzett tapasztalat

-          Tanulékonyság, terhelhetőség

-          Kiváló kommunikációs készségek

-          Értékesítő szemlélet

Amit kínálunk:

-          Stabil vállalati háttér

-          Versenyképes fizetés (fix+jutalék)

-          Tréningeken, továbbképzéseken való részvétel

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között

Munkavégzés helye:

Budapest XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő