www.cvonline.hu

Call Center Operátor

  • A hirdetés 1100 napja lejárt

Feladatok:

  • Kimenőhívások kezelése a szolgáltatási szerződésekhez szükséges hiánypótlás és adategyeztetés miatt
  • Ügyfél-tájékoztatás a szolgáltatás tulajdonságairól telefonon keresztül
  • Aláírt szerződéstől elállni kívánó ügyfelek visszafordító beszélgetésének végrehajtása
  • Ügyfélbeszélgetések adminisztrációs rendszerben történő rögzítése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (előny: banki-, pénzügyi szakképesítés, vagy PSZÁF tanúsítvány)
  • Kellemes hang, tiszta, érthető beszéd
  • Kiváló kommunikációs készség és meggyőző képesség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret (főleg Excel kezelése)
  • Rugalmasság, önállóság és határozottság
  • Nagyfokú precizitás, monotónia-tűrés, stressz-tűrés képessége

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Rugalmas beosztás

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Önéletrajzokat a „CC” jeligével és a nettó bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő