www.cvonline.hu

Call Center Operátor

  • A hirdetés 996 napja lejárt

Piacvezető ingatlanközvetítő hálózatunkba CALL CENTER OPERÁTOR munkatársat keresünk azonnali kezdéssel!

Munkavégzés helye:  1011 Budapest Mária tér 5. (Batthyány tértől 1 percre)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Szolgáltatásaink telefonon történő értékesítése címlista alapján
  • Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése
  • Az értékesítő kollégák munkájának támogatása, időpont egyeztetés
  • Információadás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban
  • Hívások adminisztrációja

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Kiváló kommunikációs és értékesítői készség
  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség
  • Pozitív, proaktív problémamegoldó hozzáállás
  • Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek,
  • Releváns telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék)
  • Vidám csapat,  jó hangulatú légkör
  • Modern irodai környezet, jó megközelíthetőség
  • Stabil háttér

Munkarend: hétfőtől-péntekig 9-13 óráig

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • Munkájában célorientált és kitartó
  • Csapatjátékos, szeret tanulni, új ismereteket elsajátítani
  • Elég rátermett ahhoz, hogy telefonos értékesítési tevékenységet végezzen és
  • Szívesen dolgozna nagy múltú, sikeres csapat tagjaként

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja csapatunknak, küldje el magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő