www.cvonline.hu

Call Center Operátor

  • A hirdetés 983 napja lejárt

Az AEGON Magyarország önálló leányvállalata az AEGON Magyarország Lakástakarékpénztár Zrt. bővülő értékesítési csapatába keres

CALL CENTER OPERÁTOR

munkatársat lakástakarékpénztár értékesítési területre azonnali kezdéssel

Munkavégzés helye: Lurdy-Ház (1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.)

Leendő munkatársunk feladatai:

• Lakástakarékpénztári termék telefonon történő értékesítése már meglévő, vagy előhívott ügyfelek (meleg hívás) körében

• Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése

• Információadás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban

• Hívások adminisztrációja

Elvárások:

• Minimum középfokú végzettség (érettségi)

• Kiváló kommunikációs és értékesítői készség

• Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség

• Pozitív, proaktív problémamegoldó hozzáállás

Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek,

• A nyilvántartásban "nem szerepel" tartalmú hatósági erkölcsi bizonyítvány

Lakástakarékpénztár-értékesítési tapasztalat előnyt jelent

Kifejezett előny: releváns telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Hosszú távú munkalehetőség

Alkalmazotti jogviszony

• Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék)

• Vidám csapat, jó hangulatú légkör

• Professzionális betanítás (kommunikációs, értékesítés-technikai és szakmai ismeretek)

• Modern irodai környezet, jó megközelíthetőség

• Folyamatos előrelépési lehetőség az AEGON Operátori Életút Program keretén belül

• Stabil, multinacionális háttér

Munkarend: hétfőtől-péntekig 6 órás váltott műszak (8-14 és 14-20 óra közötti)

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

• Munkájában célorientált és kitartó

• Motiválja a fejlődési lehetőség

• Csapatjátékos, szeret tanulni, új ismereteket elsajátítani

• Elég rátermett ahhoz, hogy telefonos értékesítési tevékenységet végezzen és

• szívesen dolgozna nagy múltú, sikeres Call Center tagjaként

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével - küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.