www.cvonline.hu

CALL CENTER OPERÁTOR

  • A hirdetés 1053 napja lejárt

Multinacionális megbízónk számára keresünk

munkatársat – kétműszakos munkarendbe!

Feladatok:

  • ügyfelek telefonon történő megkeresése és folyamatos kapcsolattartás,
  • kimenő hívások kezdeményezése, bejövő telefonhívások fogadása, valamint a hívások teljes körű adminisztratív ügyintézése,
  • részletes tájékoztatás nyújtása az ügymenetről, szolgáltatásról egyéb közérdekű információkról,
  • az ügyfelek részletekbe menő tájékoztatása az egyes elmaradások státuszáról, aktuális egyenlegéről, fizetési lehetőségekről,
  • fizetési kötelezettség-vállalások nyomon követése, fizetési ígéretek rögzítése,
  • fizetési opciók és részletfizetési megállapodások előkészítése és megkötése, ezek rendszeres figyelemmel kísérése,
  • a kintlévőségek belső adatbázisban történő adminisztrálása és folyamatos nyomon követése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (érettségi),
  • magas szintű kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség,
  • eredményorientált munkavégzés,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség,
  • kitűnő monotonitástűrő készség,
  • nyitottság a kétműszakos (délelőtt-délután) munkarendben történő munkavégzésre

Amit kínálunk:

  • rendszeres havi fix alapfizetést és teljesítménytől függő bónusz,
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőség,
  • rendszeres belső képzések, tréningek,
  • biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezet,
  • jól felszerelt, modern munkahelyet és kellemes, fiatalos környezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő