www.cvonline.hu

Call Center Operátor

  • A hirdetés 1056 napja lejárt

A Crome Communication Kft. keres Call Center munkatársakat hosszú távra az alábbi munkakörökbe:

  • Teljes munkaidős Call Center Operátor (H-P 8 óra)
  • Részmunkaidős Call Center Operátor (H-P 6 óra, 12-18)

Feladatok:

  • Ügyfél-elégedettségi hívások elvégzése
  • Ügyfélszolgálati hívások fogadása-kezelése
  • Ügyfélszolgálati körbe tartozó kimenő hívások lefolytatása

Elvárások:

  • Call Center területen szerzett tapasztalat
  • Gördülékeny, választékos telefonos kommunikációs készség
  • Nagyfokú precizitás
  • Önállóság, Megbízhatóság
  • Angol nyelv magabiztos társalgási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítógépes ismeret

Előnyök:

  • Tapasztalat Mycrosoft Dynamics CRM, Altitude rendszerek használatában

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Önéletrajz
  • Ajánlás korábbi felettestől, elérhetőséggel, szakmailag releváns munkahelyről

Munkakezdés: 2014. szeptember eleje

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol