www.cvonline.hu

Call Center Operátor

  • A hirdetés 40 napja lejárt

Multinacionális cégek részére, speciális telekommunikációs szolgáltatásokat nyújtó vállalkozás keres állandó nappali munkarendbe, budapesti munkavégzéssel

Call Center Operátor munkakörbe

munkavállalót azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Beérkező hibajegyek kezelése, továbbítása, alcsoportok kiértesítése
  • Telefonos bejelentések rögzítése, kezelése
  • Hibajegyekhez tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Excel adatbázis vezetése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Műszaki területen szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat előny

Elvárások:

  • Nagyon jó kommunikációs készség
  • Stabil, megbízható, precíz munkavégzés
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Vidám, eredményorientált csapat

Jelentkezés módja: e-mailben küldött fényképes önéletrajz a lenti e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő