www.cvonline.hu

Call Center Operátor

  • A hirdetés 17 napja lejárt

 Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Non-Life értékesítési Call Center csapata

 CALL CENTER OPERÁTOR

 munkatársat keres 6 órás váltott műszakba (8-14 és 14-20 óra közötti munkavégzéssel)

Munkavégzés helye: Lurdy ház - Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • lakásbiztosítás értékesítése,
  • üzletkötői tárgyalási időpontok egyeztetése,
  • belső és generált adatbázisok alapján hívások (meleg + hideg hívások),
  • hívások adminisztrációja.

Elvárások:

  • középfokú végzettség (érettségi),
  • kiváló kommunikációs készség,
  • felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek,
  • értékesítésben vagy call center-ben szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • a „nem állok foglalkozástól vagy tevékenységtől eltiltás hatálya alatt" tartalmú hatósági erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • minőségi munkakörnyezet,
  • profi betanítás (kommunikációs- és értékesítés-technikai és szakmai ismeretek),
  • bejelentett jövedelem (fix alapbér és mozgó bér a megkötött szerződések után),
  • multinacionális háttér

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • képes felelősségteljesen dolgozni,
  • precíz és terhelhető,
  • monotonitástűrése erős,
  • csapatjátékos,
  • jó kommunikációs képességekkel rendelkezik.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát - jövedelemigény megjelölésével - a megadott email címre várjuk. Kérjük, jelentkezésében a megpályázott pozíciót pontosan tüntesse fel!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő