www.cvonline.hu

Call Center operátor

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az AEGON Magyarország Lakástakarékpénztár Zrt. - Call center egysége6 órás váltott műszakban történő munkavégzéssel

munkatársakat keres.

Munkavégzés helye: Lurdy ház (1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.)

Bővülő, lelkes és összetartó csapatunk nemzetközi, stabil háttérrel várja leendő, új munkatársait.

Leendő kollégáink feladata: a lakástakarékpénztári szolgáltatások értékesítéséhez kapcsolódó igényfelmérés, tárgyalás és szerződés előkészítés meglévő, illetve érdeklődő ügyfeleink számára.

Önt keressük, amennyiben Ön:

  • jó kommunikációs készségű,
  • legalább középiskolai végzettségű,
  • proaktív,
  • motivált és lojális.

Minket keres, ha Ön fontosnak tartja:

  • az aktív képzést és támogatást,

  • igényes munkakörnyezetet,

  • alkalmazotti státuszt,

  • előrelépési lehetőséget,

  • alapfizetés mellé (br. 130.000,-) az elért sikerek jutalékos díjazását,

  • a váltott műszak és a 6 órás munkaidő előnyeit.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy fényképes önéletrajzát küldje el a E-mail cím megjelenítése">E-mail cím megjelenítése email címre!

Munkavégzés helye Lurdy ház (1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Régió Budapest