www.cvonline.hu

Call Center operátor

  • A hirdetés 381 napja lejárt

LTP Direkt - A Lakástakarék szakértője

call center operátor

munkatársat keres.

MIÉRT CSATLAKOZZ HOZZÁNK?

  • Mert az OTP Lakástakarékpénztár legnagyobb forgalmú stratégiai partnere vagyunk, a legnagyobb ügyfélszámú üzletágban dolgozunk, ahol még 8 millió potenciális ügyfelünk van.
  • Mert munkád során ezeket az ügyfeleket keresheted fel és adhatod át a lakástakarékkal kapcsolatos legfontosabb információkat, illetve egyeztethetsz időpontot az értékesítőknek.
  • Mert a megkötött szerződések után bónuszt kapsz.
  • Mert tréningek és meetingek adnak lehetőséget a fejlődésre, így nem csak jól fogod érezni magad vidám, fiatalos csapatunkban, de folyamatosan fejlődhetsz is.
  • Mert olyan cégnél dolgozhatsz, ahol rászoruló gyermekeket is támogatunk minden megkötött szerződéssel.

MILYEN FELADATOKRA KELL SZÁMÍTANOD?

  • Kimenő hívások indítása és bejövő hívások fogadása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, ügyfélápolás, ahol a meglévő ügyfelekkel tarthatod a kapcsolatot és rajtuk keresztül eljuthatsz új ügyfelekhez is.
  • Időpont egyeztetése az értékesítők számára, ahol az ügyfél személyre szabottan is megismerheti a lakástakarék nyújtotta lehetőségeket.
  • Tréningeken, meetingeken, oktatásokon való részvétel, ahol elmondhatod javaslataidat és vezetőd meg is hallgatja azt.
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése, ahol minden információt feljegyezhetsz az ügyfélről, ami később hasznodra válik.

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 1 éves telesales és/vagy call center tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Monotónia tűrő képesség
  • Eredményorientált gondolkodásmód
  • Versenyszellem
  • Magabiztos, határozott fellépés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Fiatal, vidám, sikerorientált csapat
  • Alkalmazotti jogviszony (valós 8 órás alkalmazotti lét)
  • Bruttó 167.000 Ft fix fizetés + cafeteria + bónusz
  • Irodai infrastruktúra
  • Teljes körű szakmai támogatás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő