www.cvonline.hu

Call Center Operátor

  • A hirdetés 335 napja lejárt

A Crome Communication Kft. keres Call Center munkatársakat hosszú távra az alábbi munkakörbe:

  • Teljes munkaidős magyar nyelvű Call Center Operátor (H-P 8 óra)

Feladataid:

  • Ügyfél-elégedettségi hívások elvégzése
  • Ügyfélszolgálati hívások fogadása-kezelése
  • Ügyfélszolgálati körbe tartozó kimenő hívások lefolytatása

Elvárásaink:

  • Call Center területen szerzett tapasztalat
  • Gördülékeny, választékos telefonos kommunikációs készség
  • Nagyfokú precizitás
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítógépes ismeret
  • Monotónia tűrőképesség

Előnyök:

  • Tapasztalat Mycrosoft Dynamics CRM, VCC rendszerek használatában
  • Angol nyelvismeret
  • Ajánlás korábbi felettestől, elérhetőséggel, szakmailag releváns munkahelyről

Amit nyújtunk:

  • Családias, emberközpontú munkakörnyezet
  • Biztos anyagi hátterű, folyamatosan fejlődő munkahely
  • A véleményed számít a munkafolyamataink feljesztésében, egyszerűsítésében
  • 190 000 Ft bruttó kezdőfizetés
  • Havi kuglófpéntek!

Várjuk jelentkezésed csatolt önéletrajzzal

Munkakezdés: Azonnal

Munkavégzés helye: Budapest

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő