www.cvonline.hu

Call center operátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.12.15.
Hirdetés azonosító: 1045007

Budapesti partnercégünkhöz keresünk: Call center operátor munkatársat.

Feladatok:

A munkakör célja:

A beérkező személyi kölcsön és egyéb hiteligénylések telefonon keresztül történő minőségi kiszolgálása, az ügyfelek igényeinek felmérése és testre szabott, egyedi ajánlat elkészítése.

A munkatárs kiemelt feladatai:

- A bank termékeinek telefonos értékesítése

- Gyors és pontos ügyfélkiszolgálás

- A telefonhívással összefüggő adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

- Középfokú végzettség

- Értékesítési szemlélet / tapasztalat

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet

- Határozott, udvarias fellépés

- Hatékony részvétel csapatmunkában

- Kiváló kommunikációs készség

- Precíz, pontos és gyors munkavégzés

- Kiváló problémamegoldó képesség, önállóság

- Jó stressz-tűrő képesség, terhelhetőség

- Felhasználói szintű számítás technikai ismeretek (Word, Excel)

- Ügyfélkezelési tapasztalat elvárás

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés (havi fix alapbér+teljesítményalapú bónuszrendszer)
- Stabil háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a