www.cvonline.hu

Call center operátor

  • A hirdetés 271 napja lejárt

Partnerünk, melyet a magyarországi jelzáloghitelezési piac legrégibb szereplője alapított, budapesti irodájába keresi lelkes, tanulni vágyó új munkatársát az alábbi pozícióba:

Call center munkatárs
(BUD446)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Telefonon történő értékesítés;
  • Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése;
  • Információadás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban;
  • Hívások adminisztrációja.

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi);
  • Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs és értékesítői készség;
  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség;
  • Pozitív, proaktív, problémamegoldó hozzáállás;
  • A nyilvántartásban "nemszerepel" tartalmú hatósági erkölcsi bizonyítvány.

Amit nyújtani tudunk:

  • Megtakarítások értékesítésében szerzett tapasztalat;
  • Releváns telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/505-0216 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014