www.cvonline.hu

Call center operátor

  • A hirdetés 588 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Lakástakarékpénztár Zrt. - Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező bővülő csapatába, 6 órás munkavégzéssel, hosszú távú együttműködéssel

Call Center operátor

munkatársakat keres.

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • kiemelt érdeklődésre számot tartó lakástakarékpénztári szolgáltatás értékesítéséhez történő igényfelmérés, tárgyalás és szerződés előkészítés meglévő és érdeklődő ügyfelek számára.

Elvárások:

  • középiskolai végzettség,

  • jó kommunikációs készség,

  • talpraesett, proaktív, lojális és motivált hozzáállás.

Amit kínálunk:

  • lelkes és összetartó csapatban folyó munkavégzés,

  • folyamatos és aktív képzések, támogatások,

  • igényes munkakörnyezet,

  • előrelépési lehetőség,

  • 6 órás munkavégzés,

  • alkalmazotti státusz,

  • alapfizetés és jutalék,

  • az első három hónapban fix motivációs díj.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését – 2016. március 15-ig - küldje el az E-mail cím megjelenítése email címre!

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő