www.cvonline.hu

Call Center operátor részmunkaidőben

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 884849

Felnőttképzéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Cég honlapján előzetesen regisztrált ügyfelek telefonos felkeresése,
  • általános tájékoztatás, információnyújtás,
  • induló képzések, tanfolyamok ajánlása, értékesítése,
  • telefonon érkező megkeresések szakszerű kezelése,
  • ügyfelek adatainak egyeztetése, reklamációk kezelése,
  • egyéb adminisztrációs tevékenységek végzése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság,
  • értékesítői véna.
Előny:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (call center / értékesítés)
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű vállalati munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés, azonnali kezdéssel,
  • fiatalos csapat,
  • fix alapbér + jutalékos rendszer,
  • napi 4 órás munkavégzés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 11. kerület.
  • Munkaidő:
  • H - P napi 4 órás munkavégzés 10.00 és 19.00 között, több műszakos munkarendben.
Kapcsolat:
Referencia kód: ÜI - 02
Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.