www.cvonline.hu

Call-center operátor részmunkaidőben

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1074599

Partnercégünk bővülő értékesítési csapatába keresünk munkatársat lakástakarékpénztár értékesítési területre azonnali kezdéssel
Feladatok:
  • Önkéntes nyugdíjpénztári termék telefonon történő értékesítése már meglévő, vagy előhívott ügyfelek (meleg hívás) körében
  • Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése
  • Információadás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban
  • Hívások adminisztrációja

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Kiváló kommunikációs és értékesítői készség
  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség
  • A nyilvántartásban "nem szerepel" tartalmú hatósági erkölcsi bizonyítvány

Juttatások:
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék + egyéb juttatások)
  • Fiatalos, vidám csapat, hangulatos légkör
  • Professzionális betanítás (kommunikációs-, értékesítés technikai és szakmai ismeretek)
  • Folyamatos előrelépési lehetőség az Operátori Életút Program keretén belül

Előnyök:
  • Releváns telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalat
  • Megtakarítások értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

Nyelv:
  • Magyar

  • Várjuk jelentkezését, fényképes szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az alábbi címre: E-mail cím megjelenítése