www.cvonline.hu

Call center operátor - részmunkaidőben is!

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 989200

Telekommunikációs területen szeretnél szakmai gyakorlatot szerezni? Olyan munkahelyre vágysz, ahol folyamatos képzések által előrelépési lehetőségek várnak Rád? Jelentkezz hozzánk!
Feladatok:
  • meglévő lakossági és céges ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • telekommunikációs szolgáltatásokkal kapcsolatos meglévő szerződések aktualizálása,
  • értékesítés-orientált ügykezelés,
  • egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások:
  • értékesítői véna.
  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • monotónia tűrés,
  • magabiztos szóbeli kommunikáció,

Juttatások:
  • rész/teljes munkaidő,
  • rugalmas munkaidő-beosztás, iskola mellet is tudsz dolgozni,
  • versenyképes fizetés: fix alapbér+ mozgó bér+ jutalék,
  • szakmai gyakorlat leigazolása,
  • folyamatos tréningeken, képzéseken való részvétel,
  • előrelépési lehetőség,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • fiatalos csapat, modern munkakörnyezet.
  • rugalmas munkaidő hétfőtől péntekig, 8-20 óra között.

Előnyök:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!

Nyelv:
  • Magyar