www.cvonline.hu

Call center operátor ( rész- és teljes munkaidőben)

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1014062

Feladatok:
  • Kimenő hívások kezdeményezése, a megbízó meglévő ügyfeleinek telefonos felkeresése,
  • Teljes körű tájékoztatás az aktuális internet, telefon, televízió szolgáltatásokkal, termékekkel kapcsolatos lehetőségekről,
  • Kedvező szerződési feltételek ajánlása, értékesítése,
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció ellátása.

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Motiváció az értékesítési szakma megtanulására,
  • Vidám, nyitott, talpraesett személyiség,
  • Kiváló meggyőző képesség,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Juttatások:
  • Juttatási csomag: alapbér és ösztönző teljesítménybér
  • 4/6/8 órás munkavégzés, rugalmas időbeosztásban hétfőtől péntekig,
  • Tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú együttműködés,
  • Lelkes, összatartó csapatba várjuk új munkatársainkat.

Előnyök:
  • Call centerben, értékesítésben szerzett tapasztalat,

Nyelv:
  • Magyar

Egyéb kapcsolati információk:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület, 1-es villamos vonalán

Munkavégzés helye:
  • Budapest