www.cvonline.hu

Call center operátor (rész-és teljes munkaidőben)

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1014053

Szeretnél mindenki számára ismert, létező termékeket értékesíteni? Pályakezdőként vagy tapasztalt telefonos operátorként egy biztos munkahelyre vágysz? Partnercégünk megbízásából, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk
Feladatok:
  • értékesítési területen dolgozni, fix alap + jutalékos rendszerrel
  • irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni, nem házról házra járni,
  • meglévő ügyfélkörrel foglalkozni hideghívások helyett,
  • mindenki számára ismert termékeket értékesíteni.

Elvárások:
  • középfokú végzettség és/vagy értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • talpraesett, lendületes személyiség,
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek,
  • értékesítői véna,
  • kiemelkedő kommunikációs készség!

Juttatások:
  • multinacionális környezet, FIX alapbér + kiemelkedő jutalékos rendszer!
  • munkaidő: hétköznapokon napi 6 vagy 8 órában, 9-17 óra között.
  • munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület, kiváló megközelíthetőség mellett
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget,
  • olyan cégnél dolgozni, ami nem szűnik meg,
  • korra való tekintet nélküli elbírálásban részesülni!

Előnyök:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

Munkavégzés helye:
  • Budapest