www.cvonline.hu
Call Center Operátor (Referenciaszám: PJ4689)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.03.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1061047
lejárt

Multinacionális ügyfélkörrel rendelkező, telekommunikációs termékek értékesítésével foglalkozó partnercégünk kiemelkedő karrierlehetőséget kínál hosszútávra teljes vagy 6 órás részmunkaidőben az alábbi pozícióba:

Call Center Operátor

Feladatok:
- multinacionális nagyvállalatok telekommunikációs kampányainak, termékeinek, szolgáltatásainak, aktuális akcióinak telefonon történő értékesítése,
- kimenő hívások indítása meglévő vagy új ügyfelek számára,
- ügyféligények felmérése,
- az értékesítési csapat támogatása,
- hívások adminisztrációja.

Elvárások:
- telefonos értékesítés területén szerzett minimum fél éves szakmai (vagy gyakornoki) tapasztalat,
- felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office),
- ügyfélkezelési tapasztalat,

- kimagasló kommunikációs és meggyőző készség.

Amit megbízónk kínál:
- hosszútávú karrierlehetőség
- fiatalos csapat, nagyszerű légkör
- kellemes környezet

- tanulási és fejlődési lehetőség

- azonnali kezdés

Munkavégzés helye: Budapest III.kerület

Foglalkoztatás jellege: teljes vagy részmunkaidő
Munkaidő: fix munkaidő
Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám feltüntetésével (PJ4689) E-mail cím megjelenítése címre.

Pályázatával kapcsolatban a 06 1/ 392-1222-es telefonszámon érdeklődhet.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.