www.cvonline.hu

Call Center Operátor - Panaszkezelő

  • A hirdetés 541 napja lejárt

A Crome Communication Kft. keres Call Center munkatársakat hosszú távra az alábbi munkakörbe:

  • Teljes munkaidős magyar nyelvű Call Center Operátor    (H-P 8 óra)

Feladataid:

  • Ügyfélpanaszok rögzítése-kezelése-megválaszolása
  • Ügyfélszolgálati körbe tartozó kimenő hívások lefolytatása
  • Ügyfél-elégedettségi hívások elvégzése
  • Ügyfélszolgálati hívások fogadása-kezelése

Elvárásaink:

  • Call Center területen szerzett, legalább 2 éves tapasztalat
  • Panaszkezelés területén szerzett, legalább 1 éves tapasztalat
  • Gördülékeny, választékos telefonos kommunikációs készség
  • Nagyfokú precizitás
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítógépes és Microsoft Office ismeret

Előnyök:

  • Tapasztalat Telesales hívások lefolytatásában
  • Autóipari területen szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Virtual Call Center szoftver ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Családias, emberközpontú munkakörnyezet
  • Biztos anyagi hátterű, folyamatosan fejlődő munkahely
  • Véleményed számít a munkafolyamataink feljesztésében, egyszerűsítésében
  • 210 000 Ft bruttó kezdőfizetés
  • Havi kuglófpéntek!

Várjuk jelentkezésed csatolt önéletrajzzal, ajánlással egy korábbi felettestől, szakmailag releváns munkahelyről.

Munkakezdés: 2016. június-július

Munkavégzés helye: Budapest

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Elvárt nyelvtudás Angol