www.cvonline.hu

Call Center Operátor munkakör

  • A hirdetés 1009 napja lejárt

Call Center Operátor munkakörbe keresünk

PSZÁF és BOI vagy PSZÁF és felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalókat.

Feladat:

  • megadott adatbázisból ügyfelek felkeresése telefonon,
  • új szolgáltatások, kedvezőbb lehetőségek ismertetése,
  • a termék telefonos értékesítése,

Elvárások:

  • PSZÁF és BOI vagy PSZÁF és felsőfokú végzettség,
  • középfokú végzettség,
  • értékesítési vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat,

Munkavégzés helye:

Budapest, 14. kerület (Thököly út és Hungária krt. kereszteződése).

Kapcsolat

Jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.