www.cvonline.hu

Call Center Operátor - Lakás

  • A hirdetés 861 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. bővülő értékesítési csapatába keres

CALL-CENTER OPERÁTOR

munkatársat lakásbiztosítás értékesítési területre azonnali kezdéssel

Munkavégzés helye: Lurdy-Ház (1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.)

Munkarend: hétfőtől-péntekig 6 órás váltott műszak (8-14 és 14-20 óra között)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Lakásbiztosítási termék telefonon történő értékesítése már meglévő, vagy előhívott ügyfelek (meleg hívás) körében
  • Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése
  • Információadás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban
  • Hívások adminisztrációja

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Kiváló kommunikációs és értékesítői készség
  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség
  • Pozitív, proaktív problémamegoldó hozzáállás
  • Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek,
  • A nyilvántartásban "nem szerepel" tartalmú hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • Lakásbiztosítási pénztár értékesítési tapasztalat előnyt jelent
  • Kifejezett előny: releváns telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék + egyéb juttatások)
  • Vidám csapat, jó hangulatú légkör
  • Professzionális betanítás (kommunikációs-, értékesítés technikai és szakmai ismeretek)
  • Modern irodai környezet, jó megközelíthetőség
  • Folyamatos előrelépési lehetőség az Operátori Életút Program keretén belül
  • Stabil, multinacionális háttér

Ha Ön úgy gondolja, hogy

  • Munkájában célorientált és kitartó
  • Motiválja a fejlődési lehetőség
  • Csapatjátékos, szeret tanulni új ismereteket elsajátítani
  • Elég rátermett ahhoz, hogy telefonos értékesítési tevékenységet végezzen
  • És szívesen dolgozna nagy múltú, sikeres call center tagjaként.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével - küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.