www.cvonline.hu

Call Center operátor értékesítési területen

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1031841

Szívesen dolgoznál irodai környezetben, napi 6 vagy 8 órában, ahol nem csak az adatok rögzítése a feladatod? Lehetsz pályakezdő vagy tapasztalt, ha érzel magadban elég kitartást és kipróbálnád magad értékesítő területen egy nemzetközileg ismert cég call centerében, jelentkezz az alábbi pozícióba:
Feladatok:
  • értékesítési területen dolgozni, ahol egy fix alapfizetés garantált,
  • irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni, nem házról házra járni,
  • meleg hívásokkal, meglévő ügyfélkörrel foglalkozni,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget,
  • egy nemzetközileg ismert cégnél dolgozni, ami nem szűnik meg,
  • korra való tekintet nélküli elbírálásban részesülni!

Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • talpraesett, lendületes személyiség,
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek,
  • értékesítői véna,
  • kiemelkedő kommunikációs készség, amit tesztelünk is!

Juttatások:
  • hétköznapokon 6 és 8 órában, 9-17 óra között dolgozhatsz multinacionális környezetben, ahol a fix alapbér mellett kiemelkedő jutalékos rendszer és 13. havi fizetés vár Rád!
  • munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület, kiváló megközelíthetőség mellett

Előnyök:
  • értékesítésben, hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

Munkavégzés helye:
  • Budapest