Call center operátor biztosítási vagy pénzügyi területre (rész- vagy teljes munkaidőben)

Hozzáadva: 2017.10.23.
Hirdetés azonosító: 1018053

Teljes körű call center szolgáltatással rendelkező cég hosszú távra, teljes- és rész munkaidőben keres lendületes, talpraesett munkatársakat a következő munkakörbe:
Feladatok:
  • értékesítési területen dolgozni,
  • irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni,
  • meglévő ügyfélkörrel foglalkozni hideg hívások helyett,
  • biztosítási vagy pénzügyi szolgáltatásokat értékesíteni,
  • korra való tekintet nélküli elbírálásban részesülni.

Elvárások:
  • pénzügyi területre: PSZÁF PÉNZÜGYI KÖZVETÍTŐI vagy BANKI/PÉNZÜGYI SZAKÜGYINTÉZŐ vagy KÖZGAZDÁSZ végzettség,
  • biztosítási területre: biztosításközvetítői hatósági vizsga (BOI) vagy bármilyen meglévő, keményfedeles diploma (nyelvvizsgával együtt)
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiemelkedő kommunikációs készség.

Juttatások:
  • rész- vagy teljes munkaidő,
  • fix alapbér a ledolgozott órák után+mozgó bér+ bónusz rendszer,
  • fiatalos csapat, jó munkakörnyezet, kiemelkedő kereseti lehetőség,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség.

Előnyök:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

Munkavégzés helye:
  • Budapest